DOI: https://doi.org/10.18524/2519-206x.2018.1(31).134619

Про асимптотичну поведінку розв'язків одного класу диференціальних рівнянь другого порядку

Л. И. Кусик

Анотація


Для диференціального рівняння другого порядку загального виду $y''=f(t,y,y'),$ де $ f:[a,\omega[\times \Delta_ Y_0 \times\Delta_ Y_1 \longrightarrow \bf R $-- неперервна функція, $-\infty

Ключові слова


двочленне диференціальне рівняння; $P_\omega(Y_0,Y_1,\lambda_0)$-розв'язок; асимптотичні зображення; умова $(AL)$; одно-, двопараметрична сім'я розв'язків

Повний текст:

PDF (Русский)

Посилання


Evtukhov V. M. (1990) Asimptotika resheniy odnogo polylineynogo differentsial'nogo uravneniya vtorogo poryadka [The asymptotics of the solutions of one semilinear second-order differential equation]. Differentsial'nye Uravneniya, - 1990. - Vol. 26., № 5. - P. 776-787.

Evtukhov V. M. (2012). Asimptotika resheniy neavtonomnykh obyknovennykh differentsial'nykh uravneniy vtorogo poryadka, asimptoticheski blizkikh k lineynym [Asymptotics of solutions of second-order non-autonomous ordinary differential equations asymptotically close to linear]}. UMG, Vol. 64, No. 10, P. 1346-1364.

Mousa Jaber Abu Elshour. Asimptotika resheniy neavtonomnykh obyknovennykh differentsial'nykh uravneniy vtorogo poryadka, blizkikh k lineynym [Asymptotics of solutions of second-order non-autonomous ordinary differential equations close to linear]. Nelineynyye kolebaniya, Nonlinear oscillations, - 2008. - 11, № 2. P. 230-241.

Evtukhov V. M. (1980). Asimptoticheskoye povedeniye resheniy odnogo nelineynogo differentsial'nogo uravneniya vtorogo poryadka tipa Emdena - Faulera [The asymptotic behavior of the solutions of one nonlinear second-order differential equation of the Emden-Fowler type]. dis.... cand. fiz.-mat. nauk: 01.01.02 / Evtukhov Vyacheslav Mikhailovich. Odessa, 154 p.

Kusick L. I. (2016). Asimptoticheskiye predstavleniya resheniy nelineynykh differentsial'nykh uravneniy vtorogo poryadka [Asymptotic representations of solutions of second-order nonlinear differential equations] dis.... cand. fiz.-mat. nauk: 01.01.02 / Kusick Lyudmila Igorevna. Odessa, 145 p.

Evtukhov V. M., Kusick L. I. (2009). Asimptoticheskiye predstavleniya resheniy odnogo klassa nelineynykh differentsial'nykh uravneniy vtorogo poryadka [Asymptotic representations of solutions a class of non-linear differential equations of the second order]. Visn. Odes'k. nats. un-tu. Matem. i mekh, 14, vyp. 20, P. 57-74.


Пристатейна бібліографія ГОСТ


Евтухов В. М. Асимптотика решений одного полулинейного дифференциального уравнения второго порядка / В. М. Евтухов // Дифференц. уравнения - 1990. - Т. 26., № 5. - С. 776-787.

Евтухов В. М. Асимптотика решений неавтономных обыкновенных дифференциальных уравнений второго порядка, асимптотически близких к линейным / B. M. Евтухов // УМЖ. - 2012. - Т. 64, № 10.- С. 1346-1364.

Муса Джабер Абу эль-шаур. Асимптотика решений неавтономных обыкновенных дифференциальных второго порядка, близких к линейным / Муса Джабер Абу эль-шаур // Нелинейные колебания. - 2008. - 11, № 2. С. 230 - 241.

Евтухов В. М. Асимптотическое поведение решений одного нелинейного дифференциального уравнения второго порядка типа Эмдена-Фаулера: дис. ... канд. физ.-мат. наyк: 01.01.02 / Евтухов Вячеслав Михайлович. - Одесса, 1980. - 154 с.

Кусик Л. И. Асимптотические представления решений нелинейных дифференциальных уравнений второго порядка: дис. ... кан. физ.- мат. наук: 01.01.02 / Кусик Людмила Игоревна. - Одесса, 2016. - 145 с.

Евтухов В. М. Асимптотические представления решений одного класса нелинейных дифференциальных уравнений второго порядка / B. M. Евтухов, Л. И. Кусик // Вісн. Одеськ. нац. ун-ту. Матем. і мех. - 2009. - 14, вип. 20. - С. 57-74.




ISSN: 2519-206X (Print)

DOI: 10.18524/2519-206X