Про один клас розв'язків квазілінійних матричних диференціальних рівнянь

Автор(и)

  • С. А. Щоголев
  • В. В. Карапетров

DOI:

https://doi.org/10.18524/2519-206X.2020.2(36).233806

Анотація

Для квазілінійного матричного диференціального рівняння, коефіцієнти якого зображувані у вигляді абсолютно та рівномірно збіжних рядів Фур'є з повільно змінними коефіцієнтами та частотою, отримано достатні умови існування розв'язку аналогічної структури.

Посилання

Chuiko S. M. To issue of generalization of matrix differential-algebraic boundary-value problem // Journal of Mathematical Sciences. – 2017. – 227. – № 1. – P. 13 – 25.

Chuiko S. M. On the regularization of a matrix differential-algebraic boundary-value problem // Journal of Mathematical Sciences. – 2017. – 220. – № 5. – P. 591 – 602.

Чуйко С. М. Элементы теории линейных матричных уравнений. – Славянск, 2017. – 163 с.

Panasenko E. V., Pokutnui O. O. Bifurcation conditions for the solutions of the Lyapunov equation in a Hilbert space // Journal of Mathematical Sciences. – 2019. – 236. – № 3. – P. 313 – 332.

Panasenko E. V., Pokutnui O. O. Nonlinear boundary-value problems for the Lyapunov equation in the space Lp // Journal of Mathematical Sciences. – 2020. – 246. – № 3. – P. 394 – 409.

Kostin A. V., Shchogolev S. A. On the Stability of Oscillations Representable by a Fourier Series with Slowly Varying Parameters // Differential Equations. – 2008. – V. 44. – № 1. – P. 45 - 51.

Костин А. В., Щёголев С. А. О решениях квазилинейной дифференциальной системы второго порядка, представимых рядами Фурье, содержащими медленно меняющиеся параметры // Укр. матем. журн. – 1998. – т.50, № 5. – С. 654 – 664.

Колмогоров А. Н., Фомин С. В. Элементы теории функций и функционального анализа. – М.: Наука, 1972. – 496 с.

##submission.downloads##

Опубліковано

2021-06-09

Номер

Розділ

Математика та механіка